Skip to content Skip to footer

Nga Egjipti për në Kanaan

Autor: Willeke Brouwer

A do vish me Moisiun në udhëtim? Qoftë edhe përmes shkretëtirës për në Kanaan? Ki kujdes! Ka akrepë dhe gjarpërinj. Këmbët do të të lodhen. Po ujë ku do të gjesh? Mos harro, Perëndia do vijë me ty. Ai do kujdeset për ty. Do kënaqesh gjithashtu. Do flesh në çadër. Madje, kur nuk je duke udhëtuar, mund të luash gjithë ditën me rërë. Udhëtim të mbarë!

Informacion shtesë

Përshkrimi

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem voluptas sit odit aut fugit, sed quia consequuntur. Lorem ipsum dolor. Aquia sit amet, elitr, sed diam nonum eirmod tempor invidunt labore et dolore magna aliquyam.erat, sed diam voluptua. At vero accusam et justo duo dolores et ea rebum.

[dflip id=”17989″ ][/dflip]

E-mail
Password
Confirm Password