Skip to content Skip to footer

Le të lexojmë Biblën!

Autor: Landelijke Werkgroep

A e njeh Biblën? Bibla është një libër shumë i trashë dhe gjithashtu shumë i vjetër. Bibla është libri më i rëndësishëm që ekziston. Është Fjala e Perëndisë. Ai na e ka dhënë neve njerëzve në mënyrë që të mund të mësojmë më shumë për Perëndinë; kush është, çfarë bën dhe çfarë thotë Ai. Gjithashtu është ende shumë e rëndësishme për ty sot të dish se çfarë të thotë Ai ty personalisht. Ky ditar do të të ndihmojë ta lexosh Biblën çdo ditë. Çdo ditë fillon me një pasazh të vogël nga Bibla. Më pas ndiqet nga një shpjegim i thjeshtë për çfarë bëhet fjalë. Çdo javë, nga e diela në të shtunë, ka një temë dhe në fund të secilës temë ka një seksion “Mendo rreth”. Gjithsej janë 52 tema, kështu që ky është një ditar për një vit të tërë. Bibla ka shumë për të të thënë!

Informacion shtesë

Përshkrimi

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem voluptas sit odit aut fugit, sed quia consequuntur. Lorem ipsum dolor. Aquia sit amet, elitr, sed diam nonum eirmod tempor invidunt labore et dolore magna aliquyam.erat, sed diam voluptua. At vero accusam et justo duo dolores et ea rebum.

[dflip id=”17989″ ][/dflip]

E-mail
Password
Confirm Password